معرفی مدرسه آنلاین سبقت + پاسخ به سوالات متداول

کلاس آنلاین یا حضوری ؟؟؟

 

پیشرفت علم و تکنولوژی و شرایط کنونی جهان ، شرایطی را بوجود آورده است که سیستم آموزشی ایران با جدیت بسیار مرحله ی جدیدی از آموزش (آموزش مجازی) را مشابه سایر کشورهای جهان آغاز نماید .

همراستا با این شرایط ؛ تغییر نظام آموزشی ، سبک طراحی متفاوت کنکور سراسری و وجود سیستم های تبلیغاتی وسوسه انگیز موسسات کنکور مختلف در فضاهای مجازی و تلویزیون باعث شده است که دانش آموزان کنکوری در انتخاب کلاس آموزشی باکیفیت با اساتید عالی دچار سردرگمی شوند .

از سوی دیگر با توجه به شرایط اقتصادی کشور ، افزایش مدت زمان تدریس در مدارس ، هزینه‌های بالای کلاس‌های کنکور و رفت و آمد های وقت‌گیر در کلاس‌های حضوری ، کلاس های آنلاین با دبیران مطرح سایر شهرها که تبیلغات میلیونی تلویزیونی ندارند ، فرصت بی نظیری را برای دانش آموزان کشور فراهم کرده است .

فضای رقابتی شدیدی که باعث شده است ؛ دبیران بهتر و بروز تر از دبیرانی که در تلویزیون و … تبلیغات میلیونی دارند ، شناخته شده و علم شان در اختیار همه دانش آموزان قرار دهند .

 تفاوت نظام آموزشی جدید با قدیم از حیث زمان مفید مطالعه دانش آموز :

 

اگر یک دانش آموز دوازدهمی را در نظر بگیرید ؛ سمت صبح تا ساعت ۲ ظهر مدرسه هستند در حالی که در نظام ‌قدیم چهار روز مدرسه بوده و تا ساعت ۱۲.۳۰ تعطیل میشده اند .

اگر یک کنکوری به طور میانگین ۴ روز در هفته آموزشگاه کنکور رفته و به طور میانگین ۱.۵ ساعت صرف رفت و برگشت کند ؛ یعنی ۶ ساعت در هفته ؛ که طی ۴۸ هفته تا کنکور ۲۸۸ ساعت اتلاف وقت .

در نتیجه یک دانش آموز نظام جدید با توجه به کاهش حجم مباحث درسی با در نظر گرفتن ۸ ساعت مطالعه در روز ، یعنی ۳۶ روز اتلاف وقت ؛ 

خوب این زمان را با استفاده از یک سری DVD های آموزشی می‌توانستید ذخیره کنید .

اما متاسفانه بسیاری از دانش آموزان نمی توانند فقط با DVD های کنکوری یا فیلم‌های ضبط شده ارتباط بگیرند چرا که نیاز به ایجاد حس یک کلاس واقعی و یک ارتباط دوطرفه میان استاد و دانش‌آموز دارند . 

بنابراین کلاس آنلاین علاوه بر ذخیره کردن ۳۶ روز زمان (یعنی نیازی به رفتن سر کلاس آموزشگاه‌ها نباشد) سر یک کلاس حضوری ، دسترسی کامل به اساتید حرفه‌ای و مطرح کنکور رو برای شما فراهم میکند .

مدرسه آنلاین

مدرسه آنلاین سبقت چیست ؟

مدرسه آنلاین سبقت را میتوان همیار مجازی انتشارات سبقت برتر و آموزشگاه اندیشه فرزانگان برتر به مدیریت استاد مهدی شاکریان و استاد مرتضی محمدی ، از با اصالت‌ترین و قدیمی‌ترین برندهای کنکور مشهد نامید .

که با همکاری یک تیم جوان و خلاق و عاشق نوآوری ، آموزشگاه آنلاین کنکور سبقت برتر را به صورت آنلاین و آفلاین برای استفاده دانش‌آموزان سراسر کشور تشکیل داده اند .

برای چه مقاطع تحصیلی هست ؟

در حال حاضر برای کنکوری ‌های نظام جدید و دانش آموزان سال یازدهم در رشته تجربی ، ریاضی و انسانی برگزار می گردد و تدریس در تمام ‌مقاطع را در هدف های آتی خود قرار داده است .

آیا همه مباحث تدریس می‌شود ؟

از صفر تا صد مباحث کنکور (دهم ، یازدهم ، دوازدهم) در تمامی دروس اختصاصی و عمومی تدریس می شود .

کلاس ‌ها تا کی ادامه دارد ؟

کلاس ها تا زمانی که تمامی ‌مباحث هر سه سال در طی تعداد جلسات مشخص شده تمام شود ادامه دارد .

از چه زمانی میتوان در کلاس ها ثبت نام کرد ؟

هر موقع از سال می‌توان ثبت ‌نام کرد و به سرعت توسط فیلم ‌های ضبط شده جلسه های گذشته به کلاس می رسید .

زمان کلاس ‌ها چگونه است ؟

هر کلاس در زمان مشخص به صورت هفتگی و منظم برگزار می‌شود .

شهریه کلاس ‌ها به چه صورت است ؟

هزینه کلاس های حضوری هر کدام از این اساتید مطرح حدود ۲.۵ میلیون تومان است ، ولی در مدرسه آنلاین سبقت برای دروس اختصاصی ۹۵۰ هزار تومان و برای دروس عمومی ۵۰۰ هزار تومان پرداخت می کنید .

یعنی یک سوم هزینه کلاس حضوری !

آیا اقساطی هم می ‌شود پرداخت کرد ؟

بله شما کافی است یک سوم مبلغ را پرداخت کنید و مابقی را به‌ صورت قسطی پرداخت کنید .

پیش نیاز استفاده از کلاس ها چیست ؟

تمامی دانش ‌آموزان در هر نقطه از ایران فقط با دسترسی به حداقل سرعت اینترنت می‌توانند سر کلاس حضور یابند ، همچنین می‌توانند از هر دستگاهی مانند رایانه شخصی ، گوشی‌های هوشمند اندرویدی و iOS برای دسترسی به امکانات سبقت آنلاین استفاده کنند .

برای استفاده فقط کافی است با رایانه یا گوشی هوشمند خود به سایت سبقت برتر مراجعه کنید .

اگر اینترنت قطع شود ؟

در صورتی که به هر دلیلی نتوانید سر کلاس حضور پیدا کنید فیلم ضبط شده هر جلسه همیشه در پنل‌تان قرار داده می‌شود تا هر زمان که برای‌تان مقدور بود از کلاس استفاده کنید .

آیا امکان استفاده رایگان از مدرسه آنلاین سبقت هست ؟

برای تجربه اولیه کلاس ‌های مدرسه آنلاین سبقت توسط دانش ‌آموزان عزیز ، این امکان برایشان فراهم شده تا سه جلسه از کلاس را به صورت رایگان مشاهده کنند .

یعنی در مجموع می‌توانید سر کلاس بیش از ۱۰ استاد معروف ایران به صورت رایگان حضور داشته باشید .

امکانات دیگر مدرسه آنلاین سبقت چیست ؟

در مدرسه آنلاین سبقت ‌هر دانش ‌آموز یک پنل کاربری مخصوص به خود را دارد که تمامی اطلاعات دوره‌ها ، فیلم‌های ضبط شده ، آزمون‌ها ، تکالیف ، پرسش و پاسخ و رفع اشکال در طول هفته و ارتباط با پشتیبان و مشاور برنامه‌ ریز خود را دارا است .

اساتید مدرسه آنلاین سبقت چه کسانی هستند ؟

اساتید مدرسه آنلاین سبقت اساتید مراکز سمپاد مشهد و رتبه برتر های مشهد هستند .

اگر به لیست همایش های دبیران مطرح کنکور تهران نگاهی بیندازید می بینید در دروس اختصاصی و عمومی در شهر مشهد همایشی ندارند و این ‌به دلیل بودن دبیرهای بسیار قوی کنکوری در این شهر هست که بدون‌ تبلیغات انبوه کشوری در شرق کشور محصول و کلاس حضوری برگزار می کنند .

 

ریاضیات تجربی – استاد مهدی شاکریان 

شیمی – استاد مرتضی محمدی

فیزیک – استاد سر بلند

زیست – استاد مهربان و استاد با تقوا

حسابان –  استاد سلیمی

ادبیات – استاد رضوانی

عربی – استاد مصباح

زبان – استاد هراتیان

چطور می‌توانم در مدرسه آنلاین سبقت ثبت‌نام کنم ؟

کافی است در گوگل سبقت برتر را جستجو کنید و وارد سایت سبقت برتر شده و ثبت نام کنید .

مزیت رقابتی مدرسه آنلاین سبقت

۱. تمامی دانش آموزان مدرسه آنلاین سبقت می توانند به صورت مداوم اشکالات خود را از دبیر پرسیده و در گروه تلگرامی پاسخگو آنها به طور مداوم خواهیم بود .

 

۲. دانش آموزان عزیز مناطق ۲ و ۳ کشور در جهت هرچه بیشتر شدن امکان استفاده از اساتید برتر و برقراری عدالت آموزشی ، از تخفیف ویژه برخوردار هستند .

همچنین دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی از تخفیف ویژه برخوردار هستند .

 

۳. دانش‌آموزان با تراز آزمون آزمایشی بالا و رتبه های خوب نیز از تخفیف بسیار بالایی برخوردار خواهند بود .

آشنایی با دبیران مدرسه آنلاین سبقت

مشاهده رایگان فیلم دو هفته کلاس آنلاین تمامی دروس

مدرسه آنلاین